Od měsíce září naleznete nově na našich webových stránkách dotazník spokojenosti, dále přibyla možnost stažení formuláře pro žádost o inkasní platbu a jako první poskytovatel připojení k internetu v Olomouci jsme začali přijímat platby za naše služby v bitcoinech.

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI
Pro snazší zpětnou vazbu jsme na naše stránky přidali možnost vyplnit dotazník a ten nám jednoduše a anonymně poslat. Dotazník je zaměřen na Vaše hodnocení služeb. Ať už tedy jste nebo nejste spokojeni s našimi službami, napište nám – Váš názor nás zajímá. Odkaz na dotazník naleznete zde.

FORMULÁŘ PRO INKASO
Inkaso lze u nás již dlouhou dobu využívat pro pohodlnou a snadnou úhradu plateb. Zákazníci ji často využívají zejména pro automatickou úhradu hlasových služeb, kdy se hrazená částka každý měsíc liší. Nově jsme pro Vás připravili přehledný formulář, který Vám pomůže předat přesné informace o zadaném inkasu, čísle účtu a datu nastavení. Na žádné nezbytné údaje, tak určitě nezapomenete. Formulář je ke stažení ve formě pdf dokumentu v sekci INTERNET/ÚHRADA SLUŽEB .

ÚHRADA FAKTUR PROSTŘEDNICTVÍM BITCOINU
Od měsíce září jsme zavedli další způsob úhrad našich služeb. Nově je možné hradit naše služby v kryptoměně Bitcoin. Úhradu je možné provést přímo přes platební bránu integrovanou do našich webových stránek. Platební bránu, včetně návodu na úhradu, naleznete pod ikonou: Chci platit Bitcoinem v levém menu našich webových stránek.

Věříme, že zavedené novinky se Vám líbí a přeji Vám příjemný měsíc září.