Máte velký byt nebo rodinný dům a potřebujete se všude bezdrátově připojit k internetu? Chcete se připojit k internetu na zahradě nebo třeba v podkroví svého domu, ale nemáte dobré pokrytí signálem z jednoho wifi routeru? Budujeme větší bezdrátové sítě a pomůžeme i Vám.

Je pohodlné usadit se a pracovat s notebookem na zahradě nebo se podívat na nějaký návod na internetu přímo ve sklepě nebo v kůlně na zahradě. Co ale dělat, když není dostupný datový kabel a wifi router umístěný v domě nestačí?

Poradíme Vám a navrhneme i složitější řešení.

Pro běžná řešení využíváme otestovaný wifi router: TP LINK TL-WR841N – který dodávámě za cenu 799,- Kč včetně DPH a to s dvouletou zárukou a včetně individuální základní konfigurace v ceně.

Router se v naší nabídce objevil po důkladném otestování a je vhodný pro menší domácí bezdrátovou síť. Nastavení routeru se provádí přes webové rozhraní prohlížeče a pro poučeného uživatele je snadné. Pokud si s nastavením nebude vědět rady, nebo se jím nechcete zabývat vůbec, neváhejte se na nás obrátit.

Pokud řešíte výše popsané problémy s pokrytím členitějšího velkého bytu nebo rodinného domu jsme připraveni Vám navrhnout individuální řešení. Vybudujeme dodatečnou datovou kabeláž do míst kde není nebo se s ní nepočítalo. Nebo po obhlídce navrhneme řešení s více vysílacími body.

Často řešíme požadavky na bezdrátové pokrytí škol nebo velkých budov a dokážeme pomoci i Vám. Využijte našich zkušeností s tvorbou bezdrátových sítí a za minimálních nákladů získáte spolehlivé řešení.

CHCI NEZÁVAZNOU KALKULACI